Warsztat Samochodowy


Aby nasza oferta w pełni mogła zaspokoić wszystkie potrzeby klienta otworzyliśmy duży warsztat samochodowy.
Organizujemy transport samochodów przeznaczonych do naprawy.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze doświadczonych mechaników i elektryków jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć praktycznie każdą usterkę. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny na wyżej wymienione usługi.

Specjalizujemy się w naprawach oraz wymianach silników oraz w diagnostyce wszelkich problemów związanych z tym elementem. Rocznie przeprowadzamy ok. 200 napraw/remontów silników oraz ok. 100 kompleksowych ich wymian.

Remont silnika to nie tylko kosmetyka zewnętrzna i chwilowe poprawienie jego parametrów przez dolanie cudownych płynów lecz aby doprowadzić silnik do pełnej sprawności musi on przebyć długą drogę naprawy. Rozpoczynając od demontażu, poprzez weryfikację części silnika obróbki mechanicznej na montażu kończąc. Może okazać się iż konieczne jest szlifowanie cylindrów , szlifowanie wału korbowego, regeneracja korbowodów,naprawa rozrządu oraz wymiana części według potrzeb. Zdarza się również iż naprawa silnika staje się niemożliwa. Przyczyną może okazać się koniec naturalnej żywotności niektórych elementów motoru lub też jego zła eksploatacja .Wtedy konieczna jest wymiana poszczególnych elementów silnika. Szeroki asortyment części dostępnych na miejscu pozwala na szybką i oszczędną naprawę silnika.