O firmie


Firma „AUTO-VAN” na rynku części samochodowych działa od 1993r. Jesteśmy największą firmą zajmującą się importem i sprzedażą części do wszystkich modeli samochodów.

Wysoka specjalizacja szeroka  oferta, fachowa i miła obsługa, przystępne ceny przyczyniają się do pełnej satysfakcji naszego klienta.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta zamówienia mogą być realizowane w różnej formie, bezpośrednio u przedstawiciela firmy, telefonicznie poprzez dział sprzedaży a także przez naszą stronę internetową. Każda część jest dokładnie sprawdzona pod względem jakości i przydatności, posiadając udokumentowane pochodzenie.

KURNIKI I

Główny oddział naszej firmy zajmuje 1.5 ha powierzchni użytkowej na której zlokalizowane są 4 magazyny wielkopowierzchniowe. Specjalizujemy się w sprzedaży części głównie używanych począwszy od elementów blacharskich poprzez oświetlenie a kończąc na elementach mechanicznych.

MAGAZYN NR 1:
Samochody: Japońskie, Koreańskie, Angielskie, Amerykańskie, Terenowe, Alfa Romeo, Lancia.
MAGAZYN NR 2:
Samochody: Francuskie, Fiat, Opel.
MAGAZYN NR 4:
Samochody: Niemieckie, Saab, Volvo, Smart

nasze aukcje allegro użytkownik: auto-van

foto1

KURNIKI II

Drugi oddział naszej firmy zajmuje powierzchnie 1 ha powierzchni użytkowej w tym, jeden magazyn. Sprzedajemy tu elementy blacharskie, mechaniczne (nie dotyczy silników, skrzyń biegów), zderzaki, oświetlenie, felgi, opony.

 

SAMOCHODY NIEMIECKIE, FRANCUSKIE WŁOSKIE
(Nie dotyczy silników, skrzyń biegów)

nasze aukcje allegro użytkownik: auto-van2

foto2

KURNIKI III

Trzeci oddział naszej firmy znajduje się w odległości 800 od drugiego powstał w celu zapewnienia lepszego kontaktu z klientem oraz przedstawieniu szerszej oferty części samochodowych. Sprzedajemy tu elementy blacharskie, zderzaki, oświetlenie, felgi, opony, elementy mechaniczne z zawieszeniami włącznie.

nasze aukcje allegro użytkownik: auto-van3

foto3

Zapraszamy do odwiedzania naszej siedziby, zapoznanie się z ofertą i korzystania z naszych usług.